Plán na Únor 2012 (měsíc hladu)

22.01.2012 22:01

1. února – 837. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zhodnocení výpravy, NS, hry, soutěže, vyhodnocení úklid.

8. února – 838. schůzka
Zahájení, četba kroniky, NS, příprava na Skautskou zabijačku, hry, soutěže, tel. čísla, zpěv, vyhodnocení, úklid.

22. února – 839. schůzka
Zahájení, četba kroniky, NS, zpěv, soutěže, hry, první pomoc, hry, vyhodnocení, úklid.

24. - 26. února – 840. akce
Tradiční skautská zabijačka.
V pátek proběhne nezbytná příprava, to znamená: příprava dřeva, nanošení vody, zatopení v kamnech. Zabijačka je určena pro předem přihlášené zájemce!!!!

Nutno včas zaplatit poplatek 250,-Kč dospělák (dítě polovinu) do 8. února a po celou akci bedlivě strážit (hlídat) své potomky. Je to akce skautská, tudíž je přísný zákaz kouření a pití alkoholických nápojů. Zahájení akce se předpokládá v sobotu 25. února v 10.00 hodin, ukončení pro děti v 14.00 hodin). Účastníci si budou mít možnost během této akce vyzkoušet vše možné i nemožné (výroba a plnění jitrnic, jelítek a tlačenky. Krájení a čištění zeleniny, míchání guláše, topení v kamnech, mytí nádobí, atd.). Pomoc rodičů – nezbytná!!!

29. února – 841. schůzka
Vyhodnocení měsíční činnosti.
Na schůzku přijď v kroji.

Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 hodin. Nezapomeň na: Deník ( obalený a dopsaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, zpěvník, švihadlo a předůležitou svačinu.

Na schůzky zásadně chodíme včas. Je to dokonce výsada králů!

Každý pátek máme brigádu (16.00 – 18.00 hodin). Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení.

Členský měsíční příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v novém měsíci.

Pokud budete mít nedostatek informací o naší činnosti, popřípadě budete s něčím nespokojeni neváhejte a obraťte se na vůdce oddílu.
Kontakty: mob. tel..č. : + 420 607 113 080, mail : kamil.podlaha@seznam.cz, web: www.skaut-satalice.cz

Pokud selžou i tyto možnosti, tak jedině …..