Plán na Leden 2013

30.12.2012 10:15

2. ledna – 896. schůzka – Zahájení roku 2013
Vzpomínání na Vánoční svátky, dárky, atd. Samozřejmě nezapomeneme na naše oblíbené hry.

5. ledna – 897. akce - Stopování divoké zvěře – Košátky
Tradiční akce, na kterou vyrážíme společně s mariňáky.
Podrobnosti mailem rodičům.
Výstroj:  Vlčácká zimní uniforma
Výzbroj:  Oddílový batoh, hrnek na čaj, lžíce, jeden díl ešusu.
Jídlo:  Svačinu, termosku s čajem + ½ litru vody, ¼ chleba
Cena:  70,-Kč (jízdné tam i zpět, polévka)

9. ledna – 898. schůzka
Četba kroniky, stopování divé zvěře – diskuse, příprava na Polabská strašidla, hry, zpěv, zálesácká činnost, úklid, vyhodnocení.

12. ledna – 899. akce - Polabská strašidla
Tak jako minulý rok, tak i letos se zúčastníme akce Brandýských skautů „Polabská strašidla“.
Výstroj:  Zimní vlčácká.
Výzbroj:  Batoh, termoska s čajem, svačina.
Odjezd (příjezd) – sdělíme rodičům mailem.

16. ledna – 900. schůzka
Zahájení, četba kroniky, I. Stupeň (hurááá na to), zálesácká činnost, hry, soutěže, zpěv, úklid, vyhodnocení.

23. ledna – 901. schůzka
Zahájení, četba kroniky, I. stupeň, zimní hry, soutěže, zpěv, úklid, vyhodnocení.

30. ledna – 902. schůzka – Vyhodnocení měsíční činnosti
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení měsíční činnosti, soutěže, zpěv, úklid.

Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 hodin v naší zálesácké klubovně. Nezapomeň na: Deník (obalený a dopsaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a předůležitou svačinu na doplnění energie.

Na schůzky zásadně chodíme včas. Je to dokonce výsada králů!

Každý pátek máme brigádu (16.00 – 18.00 hodin). Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení.

Členský měsíční příspěvek prosíme zaplatit nejpozději do první schůzky v novém měsíci.

Pokud budete mít nedostatek informací o naší činnosti, popřípadě budete s něčím nespokojeni neváhejte a obraťte se na vůdce oddílu.
Kontakty: mob. tel..č. : + 420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz, web: www.skaut-satalice.cz